USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Chale Elohim Campos Do Jordao Campos do Jordao Chalé Elohim Campos do Jordão Campos do Jordão Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Chalé Elohim Campos do Jordão Campos do Jordão Chalé Elohim Campos do Jordão Campos do Jordão Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-21
2026-10-22

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

28

Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα

 Wi-Fi
 Δωρεάν πάρκινγκ
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 4 χλμ. από την Αψίδα της πόλης και παρέχει πρόσβαση στη βεράντα.

Το Μοναστήρι São João απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από τη βίλα με 1 μπάνιο, ενώ Λέσχη ΤέΝις Campos do Jordão είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Η παραθεριστική κατοικία απέχει μόλις 1 χλμ. από την Εκκλησία του Sao Benedito, ένα αξιοθέατο που είναι δημοφιλές στους προσκυνητές και τους τουρίστες.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχει τις απαραίτητες ανέσεις, όπως μαγειρικά σκεύη. Bella Vista Restaurante & Pizzaria σερβίρει σπεσιαλιτέ σύγχρονης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων. Στις επιλογές μεταφοράς στην περιοχή περιλαμβάνεται ο σιδηροδρομικός σταθμός Emilio Ribas, που βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Capivari
    850 μ.
  • Belvedere
    300 μ.
  • Μπιραρία Baden Baden
    850 μ.
  • Aspen Mall
    850 μ.
  • Horto Florestal Park
    4,1 χλμ.
  • Τελεφερίκ
    550 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos
    89 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός Emilio Ribas
    1,1 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Κήπος

Στο δωμάτιο

  • Ταράτσα
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 22:00
Check-out: από 08:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα;

    Οι πελάτες της η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • ❓

    Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα;

    Το κόστος διαμονής σε η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα αποτελεί 26$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • ❓

    Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα;

    Οι πελάτες της η Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-21
2026-10-22

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Chale Elohim Campos Do Jordao Βίλα, Βραζιλία

Av Gastao Vidigal 1152, Campos do Jordão, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved